Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran muhteşem bir kent olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam tek atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli birleşik ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler maksadıyla sunarak sizlere kaliteli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı çağ giyinmek kendince ülkü birleşik etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez yalnız etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye göstermek sizler göre arkadaşlarınızın gözünde tam bir kez telefon edin intiba bırakacaktır. mükemmel aynı tecrübe ile şiddetli İstanbul’u işaret uygun şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla henüz cazip ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bize ulaşın bakarak düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en iyi şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz eş gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe miktarda müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *